www.onelee.com.tr web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını,sitemize üye olarak kabul etmiş oluyorsunuz.

www.onelee.com.tr ,web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bildirimde bulunmaksızın ,herhangi bir zamanda değişiklik yapma ,yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar.

Bayi sözleşmesi tarafımıza ulaştığı andan itibaren tarafınızca belirlenen kullanıcı adı ve parolanız oluşturulur ve yalnızca sizin kullanımınız içindir.Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamiyle size aittir. Bu sözleşmeyi onaylayarak bu şartları kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz.

Kullanıcı adı ve Parolanızın veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda www.onelee.com.tr personelini hemen bilgilendirmeyi de, bu sözleşmeyi onaylayarak peşinen kabul ediyorsunuz.

www.onelee.com.tr , hesabınızın veya kullanıcı adı ve parolanızın başkası tarafından kullanımı nedeniyle ,bilginiz olsun veya olmasın ,oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.
Ancak hesabınızın veya kullanıcı adı ve parolanızın başka bir kişi tarafından kullanımından www.onelee.com.tr veya başka bir kişi yada kuruluş zarar görürse , bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

www.onelee.com.tr ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, bu web sitesinden edilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

www.onelee.com.tr hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişimden veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından yada başka bir zarardan sorumlu değildir.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.