Onelee Hakkında

Onelee Yazılım olarak işletmelere özel yazılımlar üretiyoruz. Her sektörden ve her ölçekten işletmelere işleri ile alakalı muhasebe ve ve iş akışına uygun yazılımları üreterek yazılım ihtiyacını karşılamaktayız. Gelişmeleri sürekli yakından takip ederek, sizlere yeni ürünler geliştirmek işlerinizi sistematik şekilde yönetebileceğiniz çözümler sunmak adına çok çaba sarfediyoruz. Onelee; uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ve teknik destek ekibi ile sizlerin yazılıma dair tüm ihtiyaçlarınızı mükemmelleştiren bir sistem kurarak iş sektörde farklı bir bakış açısı ile ihtiyaçlanıza odaklanmıştır.

Onelee geniş bir ürün yelpazesine satiptir. Bu sayede her sektörden işletmeye; Finans Yönetimi, Üretim-İmalat, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe, Perakende, Barkod Uygulamaları, Servis iş takibi, Sanalpos ödeme yöntemleri ve daha bir çok sektörde işletmelerin yazılım ihtiyacını karşılamaktadır.

İşte bugün ülke geneline yayılarak köklü ve sistematik bir program haline gelmiştir. Onelee sizi anlar ve işinize ivme katan bazı uygulamar geliştir. Zaman zaman sizi uyarır, zaman zaman size yeni özellikler katar.


Misyonumuz : Ülkemizdeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. Hedefimiz tüm sektörlere yazılım teknolojisini ulaştırmaktır.

Vizyonumuz : Müşterilerimizin isteklerini prensip edinerek; ülkemizde yazılımlarımızla kullanıcı dostu olmak ve her yerde ONELEE olarak ‘BİZ BURADAYIZ’ demektir.