Bayi olmanın 9 avantajı
Girişimcilerin çoğu bir iş kurmak için nelerin gerektiğini bilirler ancak bir işletmeyi nasıl büyüteceklerini ve işleri nasıl yürüteceklerini bilmezler. Onelee Bayisi olduğunuzda aynı anda yapmış olduğunuz birçok ağır yükten kurtulursunuz.
Onelee bayiliği aldığınızda bir sistem de almış olursunuz. Onelee bayiliklerinin takip etmeleri gereken hâlihazırda kurulmuş bir sistemi vardır. Bu sistemler her bayinin üretkenliğini geliştirmek ve satışlarını arttırmak üzerine tasarlanmıştır. Hali hazırda kanıtlanmış bir sisteme sahip olmak işletme sahibinin normal zamanlarda karşılaşabileceği varsayımları ve hataları ortadan kaldırır.
Onelee bayiliği almak küçük işletmeler açmaktan oldukça farklıdır. Halihazırda kurulmuş bir sistem olduğu için başarı şansıda daha yüksektir. Onelee tarafından hazırlanmış olan yönetim şemasını takip ederseniz işletmenizi en başarılı şekilde yönetebilirsiniz.
Onelee bayiliği aldığınızda kurum imajınız ve marka bilinirliğiniz çoktan kabul görmüş olur. Müşteriler genellikle aşina oldukları ve daha önceden bildikleri ve güvendikleri firmalardan ürün ve hizmet alırlar.
Eğitimler kendi merkez binamızda veya Onelee Bayisisinin kendi yerinde 1-4 hafta arası sürer.İşte bu yüzden onelee bayileri diğer işletmelerden farklıdır. Eğitimler sırasında işletme yönetimiyle ilgili eğitimler de veriyoruz. Onelee eğitimleri sonucunda işletmenizi etkili bir şekilde yönetmenize ve yeni işletme sahiplerinin sık sık karşılaştığı sıradan hataları ortadan kaldırmalarına yardımcı olur.
Hiçbir zaman yalnız olmazsınız. Onelee desteğini sürekli arkanızda hissedersiniz ve büyüyen bir ailenin parçası olduğunuzu bilirsiniz. Onelee destek merkezine her zaman telefon açabilir veya diğer Onelee bayilerimize sorularınızı sorabilirsiniz.
İşletmenizin tanıtımıyla ilgili endişe etmenize gerek yoktur. Onelee bütün pazarlama faaliyetleriyle ilgilenir. Eğer müşterinize özel bir sistem kuracak iseniz Onelee tarafından hazırlamış projelerden yararlanabilirsiniz.
İşinizi yürütebileceğiniz bölgede tek satış yapan Onelee Bayisi siz olursunuz. Onelee belli bir coğrafik bölgede sadece belli miktarda bayi açmanıza izin verir. Belli bir bölgeden sorumlu olursunuz ve sizin bayilik sisteminizdeki başka hiçbir bayi bu bölgede Onelee Bayiliği açamaz.
Onelee sisteminin bir parçası olmak sistem içerisinde büyümeniz için size her zaman daha fazla fırsat sunar. Bir kez başarılı bir bayi haline gelirseniz sonraki adımda Onelee Bölge Bayisi olabilirsiniz.