Onelee Yönetim Kurululu Başkanı

Değerli ziyaretçiler, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve çalışanlarımız...

2003 yılından beri yazılım sektöründe profesyonel bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Bu faaliyet aşamasında muhasebe ve sektörel yazılımları hayata geçirdik. Yapmış olduğumuz yazılımlardan elde ettiğimiz başarılı sonuçların yanı sıra, insan kaynaklarımızı, iş yapış süreçlerimizi ve kaliteli yapımızı geliştirme yolunda kat ettiğimiz mesafeler bizi hem mutlu etmekte hem de daha fazlasına cesaretlendirmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren, büyüme hedeflerimizi adım adım gerçekleştirerek bugünlere geldik. Sağlam temeller üzerine oluşturduğumuz stratejilerle istikrarlı bir büyüme tablosu çizdik. Yatırımlarımız, çalışmalarımız ve kalitemiz sayesinde sürekli gelişmekte olan bir firma modelini aldık. Ve bugün tüm Türkiye’de güvenilir bir firma haline geldik.

Onelee Yazılım olarak vizyonumuz; işletmelerin veya esnafların istedikleri niteliklerde güvenilir ve sağlıklı yazılımlar üretmek, sürekli olarak kendimizi yenilemek ve Türkiye’nin lider yazılım üreticilerinden biri olma hedefleriyle hareket etmeye devam etmektir. Onelee yazılım farkını sergilemeyi, yazılım sektörünün öncüsü olmayı ve çıtayı her zaman en yüksekte tutmayı amaçlıyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dikkate alıyor ve bu doğrultuda size ve sektörünüze en uygun ve güvenilir yazılımları geliştiriyoruz. Bu şekilde işinize ve size kolaylıklar katıyoruz.

Ayrıca hiçbir sektörü veya esnafı Onelee ailesinin dışında bırakmak istemiyoruz. Bunun için yapmış olduğumuz yazılımların neredeyse her sektörde kullanılabilmesi için çok çaba sarf ediyoruz.

Köklü geçmişimizden ve sizden aldığımız güçle şu ana kadar elde ettiğimiz başarılarımızı; bize inanan değerli iş ortaklarımızla, bize güvenen müşterilerimizle ve bize değer katan çalışanlarımızla inşa etmeye devam edeceğiz.

Onelee ailesi olarak sizlere değer veriyor, her zaman bu ailenin bir parçası olduğunuzu hatırlatmak istiyoruz. Sizlerle aynı çatı altında birleşerek gücümüzü geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz..

"Dünün teknolojisiyle bugünü inşa etmeye çalışan işletmeler, yarının teknolojisinde yok olmaya mahkumdur.."
Genel Müdür