Onelee Destek Merkezi

Aşağıdan sorabilir veya aradığınızı girebilirsiniz!

Onelee kullanıcıları destek merkezi üzerinden, ticket sistemini kullanarak bize teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz.
Onelee yönetici ayarları nasıl yapılır Onelee yönetici ayarları proframınızın genel ayarlarının veya genel işlemlerinin yapıldığı özel bir menüdür. Bu menü sadece ADMIN hesabına sahip kullanıcılar tarafından yönetilir.

19 Ekim 2019 Cumartesi

Onelee servis modülüne özel alan ekleme nasıl yapılır Onelee Servis Programına kendi sektörünüze uygun özel alanlar ekleyebilirsiniz. Bu özel alanlar sayesinde kaydını açtığınız iş emirlerine uygun verileri yazabilir veya oluşturduğunuz seçenekleri onaylayabilirsiniz.

19 Ekim 2019 Cumartesi

Onelee servis modülü marka ve model ekleme nasıl yapılır Onelee Profesyonel Servis paketine eklenen Marka ve Model listesi oluşturma özelliği sayesinde işletmenize gelen cihazların marka ve model bilgilerini kayıt edebileceksiniz. Bu sayede her gelen cihaz için marka ve model seçimi yapabileceksiniz.

15 Ekim 2019 Salı

Fatura satırlarında hızlı stok arama nasıl aktif edilir? Fatura satırlarında stok arama işlemini satır arasına yazarken yapabilirsiniz. Bunun için hızlı stok arama özelliğini aktif etmeniz gerekir.

7 Haziran 2019 Cuma

Taksitli satış planı oluşturma nasıl yapılır? Taksitli satışların kayıt altına alınarak ödeme planlarına göre taksitlerin tahsilatının yapılmasını sağlar.

5 Haziran 2019 Çarşamba

SQL Bağlantı yardımcısı ile onelee veri tabanına bağlantı kurmak SQL Bağlantı yardımcısı; programınızın ile veri tabanına arasındaki bağlantıyı kurmanıza yardımcı olur.

5 Haziran 2019 Çarşamba

Tevkifatlı fatura nasıl oluşturulur Tevkifatlı faturanın normal bir fatyuradan farkı yoktur. Tevkifatlı faturayı diğerlerinden ayıran özellik; alıcı ve satıcının KDV oranını belli ölçülerde pay etmeleridir.

21 Nisan 2019 Pazar

Veritabanı yönetim konsolunu açma Onelee veritabanı yönetim konsolu ile veritabanı üzerinde sorgular veya değişiklikler yapabilirsiniz.

10 Nisan 2019 Çarşamba

Onelee veritabanı attach işlemi Onelee veritabanını yönetim konsolu ile attach işlemini yapabilirsiniz.

27 Mart 2019 Çarşamba

Excellden stokları içe aktarma Onelee muhasebe programınıza excell üzerinden stoklarınızı aktarabilirsiniz.

20 Mart 2019 Çarşamba