Onelee Destek Merkezi

Aşağıdan sorabilir veya aradığınızı girebilirsiniz!

Onelee kullanıcıları destek merkezi üzerinden, ticket sistemini kullanarak bize teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz.
Gittigidiyor api ile katalog id sorgulama

Gittigidiyor api üzerinden ürün yüklemek için katolog id zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle katalog id sorgulaması yapılması gerekmektedir.


Gittigidiyor katalog güncelleme ile artık ürünlerin teknik detayları otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle API ile ürün yüklemelerinde Katolog id sorgulama işlemi eklenmiştir. Bu işlem ürün yükleme esnasındaki seçenekler bölümünden yapılmaktadır.

Seçeneklerinde yıldızlı seçenekler bulunmaktadır. Bu yıldızlı seçenekler katalog id değeri olduğunu ifade eder. Yıldızlı seçeneklerin değerlerini seçtikten sonra KATALOG ID AL butonu tıklanır. Eğer gittigidiyor üzerinde katalog id değeri kayıt kayıtlı ise size başarılı sonucu gönderir. Gelen başarılı sonuç ekranında katalog id görüntülenir. ürün yükleme işlemine KAYDET butonu ile devam edebilirsiniz. Diğer taraftan katolog id oluşturulmamış ürünler için gittigidiyor destek hattı’ndan destek talebi oluşturarak katolog id oluşturabilirsiniz. Gitti gidiyor katolog id destek maili sds@gittigidiyor.com' dur

Bu bilgiler başkasına faydalı olabilir ?

Destek sistemimiz.

Destek ekibimizden yardım alabilir; aradığınız soruların cevaplarını sıkça sorulan sorularda bulabilirsiniz. Ayrıca videolu konu anlatımlarını izleyerek aradığınız soruların cevaplarına daha hızlı ve görsel desteklerle ulaşabilirsiniz.