Onelee Destek Merkezi

Aşağıdan sorabilir veya aradığınızı girebilirsiniz!

Onelee kullanıcıları destek merkezi üzerinden, ticket sistemini kullanarak bize teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz.
Servis formu çıktısına logo ekleme

Servis formu çıktılarını tasarlayarak firma logonuzu ekleyebilirsiniz.


Servis formu çıktısına logo ekleme işlemi için logonuzun JPG veya BMP resim formatlarından biri olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde logo yükleme işlemini gerçekleştiremezsiniz.
Öncelikle yapmanız gereken herhangi bir servis formunu sağ tıklayıp yazdır seçeneğini seçmelisiniz. Ardından hemen alttaki tasarım butonuna tıklayarak özel tasarıma geçiş yapmalısınız. Üst menüdeki imege butonuna tıklayın ve eklemek istediğiniz sayfanızın üst bölgesindeki alana mouse ile ekleyin. Resim kutucu oluşturduktan sonra tasarım ekranının en sol kenarındaki alan özellikleri sekmesini açın. Sekmeyi tıkladıktan sonra açılan pencere içerisideki picture seçeneğini işaretleyin ve sağda açılan üç noktayı seçin. Önünüze logonuzu seçmenizi isteyen bir ekran çıkacaktır. Logonuzu seçin ve aç butonunu tıklayın. Servis formunuza logonuz eklenmiş olacaktır.
Hemen soldaki videomuzda görsel olarak logo ekleme işlemini de izleyebilirsiniz.

Bu bilgiler başkasına faydalı olabilir ?

Destek sistemimiz.

Destek ekibimizden yardım alabilir; aradığınız soruların cevaplarını sıkça sorulan sorularda bulabilirsiniz. Ayrıca videolu konu anlatımlarını izleyerek aradığınız soruların cevaplarına daha hızlı ve görsel desteklerle ulaşabilirsiniz.