Onelee Destek Merkezi

Aşağıdan sorabilir veya aradığınızı girebilirsiniz!

Onelee kullanıcıları destek merkezi üzerinden, ticket sistemini kullanarak bize teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz.
Yedek alma ve geri yükleme

Birkaç adımda Onelee akıllı muhasebe programının yedeğini alabilir ve yeni bir bilgisayara kurulum yapabilirsiniz.


Onelee Yedek Nasıl alınır?

Yedek alma işlemini başlatmadan önce Onelee programızın kapalı olması gerekmektedir. Yedek almanız gereken dosyalar; programın kurulu olduğu klasördeki database ve tasarımlar klasörüdür. Bu klasörleri herhangi bir harici diske kopyalayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Onelee Yedek Nasıl alınır sorusunun cevabını öğrenmiş oldunuz.

Onelee Yedekten geri yükleme Nasıl Yapılır?

Onelee Yedekten geri yükleme işlemine başlamadan önce “onelee indir” internetten yeni bir sürüm indirebilir ve bilgisayarınıza onelee programını kurabilirsiniz. Yedekten geri yükleme işlemi için programı bilgisayarınıza kurduktan sonra programın çalıştırılmamış olması gerekmektedir. Eğer çalıştırmış iseniz yedekten geri yükleme işlemi İçin ileri düzey yedekten geri yükleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler sırasıyla Uyguladığını sürece hiçbir sorun yaşamadan onelee yedekten geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri başlatmadan önce dikkat etmeniz hususlardan bir diğeri ise yedek dosyalarınızın yedek alma işleminde tarif edildiği gibi database ve tasarımlar klasörünün başka bir diskte veya harici bellekte olması gerekmektedir. Şimdi Onelee Muhasebe Yazılımı Programın ilk kurulumunu tamamlayın. Programı çalıştırmadan önce yedek aldığınız dosyaları yeni kurduğumuz bilgisayarda ki program kurulu olduğu klasöre yani aynı konuma kopyalayın. Artık programınızı çalıştırabilirsiniz. Onelee Otomatik kurulumu sayesinde eski verileriniz ve tasarım dosyalarınız yeni programa aktarılmış olacaktır. Böylelikle Onelee Yedekten geri yükleme işlemini tamamlamış olacaksınız.


BKF dosyasından yedekleme veya geri yükleme yapacak iseniz?

Yönetici modunda yedek alma ve geri yükleme

BKF dosyası olarak yedekleme yapabilir ve hatta geri yükleme yapabilirsiniz. Yönetim konsolundaki işlem yapacağınız veri tabanını sağ tıklayın ve yedekleme menüsüne gelin. Yedekleme başlatmak için YEDEK AL menüsünü, eğer önceden yedek almış iseniz YEDEKTEN GERİ YÜKLE menüsünü kullanabilirsiniz.

Eğer ileri düzey kullanıcı iseniz Microsoft SQL Managament Studio kullanabilirsiniz.

Veritabanı yönetim konsolu nasıl açılacağına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler başkasına faydalı olabilir ?

Destek sistemimiz.

Destek ekibimizden yardım alabilir; aradığınız soruların cevaplarını sıkça sorulan sorularda bulabilirsiniz. Ayrıca videolu konu anlatımlarını izleyerek aradığınız soruların cevaplarına daha hızlı ve görsel desteklerle ulaşabilirsiniz.