Bayi Girişi
Bayilik işlemleri

Onelee bayi ağına katılmak isteyen firmalar, uzmanlık alanları, ilgili oldukları sektörler, çalışan personelin niteliği, bulundukları bölge vb. kriterlere göre değerlendirilirler.

Bayi işlemleri

KOLAY SİZCE NE KADAR KOLAY ?

Zor ve Karmaşık programlar zaman kaybına ve strese neden olur.

Onelee Akıllı Muhasebe Programının kolaylıkları ile tanışmaya hazır mısınız?

Standart Sürümler

Onelee Standart küçük işletmeler için üretilmiş lisanslı muhasebe programıdır. Standart paketlere ek olarak Servis Kayıtları veya Yedek Parça Satışları ilave edilebilir.


300,00 'den başlayan fiyatlar ile

Profesyonel Sürümler

Onelee Profesyonel küçük ve orta işletmeler için üretilmiş sektörel tabanlı muhasebe programıdır. 20 den fazla sektöre hitap etmektedir. Terminal bilgisayar desteği en fazla 16 dır.


900,00 'den başlayan fiyatlar ile

Profesyonel VIP Sürüm

Onelee Vip Profesyonel kobilere yönelik tasarlanmış sunucu bazlı çalıştırmalarda üstün başarı sağlamış paketimizdir. Sanal Asistan ve Gelişmiş Bütçe analiz işlemleri bu sürüme entegre edilmiştir.


1.275,00 inanılmaz fiyat ile

Profesyonel Girişimci Sürüm

E-ticaret siteniz ve online pazar yerlerindeki ile tam entegre çalışabilen Akıllı muhasebe programını geliştirdik.
N11 Gittigidiyor Hepsiburada


1.899.00 inanılmaz fiyatı ile

Hakkımızda
Onelee Yazılım olarak işletmelere özel yazılımlar üretiyoruz. Misyonumuz :Ülkemizdeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. Hedefimiz tüm sektörlere yazılım teknolojisini ulaştırmaktır. Vizyonumuz : Müşterilerimizin isteklerini prensip edinerek; ülkemizde yazılımlarımızla kullanıcı dostu olmak ve her yerde ONELEE olarak ‘BİZ BURADAYIZ’ demektir.